Léčba suchou jehlou - MUDr. Tomáš Vilhelm
773 560 897

Ceny

Facebooktwittergoogle_plusmail

Od ledna 2016 jsme změnili strukturu poskytovaných vyšetření tak, aby odrážela reálnou časovou náročnost jednotlivých případů.  Délka vstupního vyšetření  se prodlužuje z dosavadních 90 na 100 minut a nově jsme zavedli také cílené vyšetření v délce 70 minut a vyšetření před fyzioterapií.

Ceny a druhy vyšetření uvedené níže jsou platné pro objednávky přijaté po 1.1.2016

 

Vstupní vyšetření

100 minut

  • Jde o vyšetření a terapii v rámci první návštěvy pacienta .
  • Zahrnuje také registraci a založení karty pacienta.
  • Registrace a založení karty cca 10 minut
  • Rozhovor s pacientem cca 20 minut
  • Vyšetření cca 20 minut
  • Terapie cca 50 minut

Cena : 1300 Kč

  .

Kontrolní vyšetření

60 minut

Jde o kontrolní vyšetření uskutečněné do 8 týdnů od předchozí návštěvy. Zahrnuje kontrolní vyšetření postižených oblastí a jejich další ošetření.      

Cena 750 Kč

.

Cílené vyšetření

70 minut

Jde o vyšetření a terapii již registrovaného klienta po více než 8 týdnech od posledního vyšetření. V praxi se jedná především o případy pacientů, u kterých se v průběhu času objeví nové potíže

Cena 850 Kč

Vyšetření před fyzioterapií

30 minut

Jde o cílené vyšetření pacienta před návaznou fyzioterapií u spolupracující fyzioterapeutky Mgr. Zuzany Biborové. V praxi jde nejčastěji o lékařské zhodnocení neurologického a ortopedického podílu na obtížích pacienta a stanovení rehabilitačního plánu a strategie.

Cena 350 Kč

Vyšetření před masáží

30 minut

Lékařské vyšetření před masáží spoušťových bodů a Nerve Flow masáží. V praxi jde o identifikaci spoušťových bodů a vzorců přenesných bolestí nebo o stanovení postupu pro Nerve Flow masáž

Cena 350 Kč