Léčba suchou jehlou - MUDr. Tomáš Vilhelm
773 560 897

Konzultace online

Několik let působím jako konzultant v poradnách zdravotnických portálů Lékaři-Online a U lékaře.cz. Prakticky denně jsem se setkával pro mne až s absurdními dotazy, kdy se pacienti dotazovali  na vysvětlení diagnózy, vysvětlení nálezů na RTG nebo CT. Jak je možné, že tito lidé nedostanou patřičné  vysvětlení a odpověď na své otázky od lékařů, kteří je mají v péči nebo je na zmíněná vyšetření odeslali ?

Nabízíme možnost konzultací na dálku s využitím moderních komunikačních technologií zaměřených především na problematiku onemocnění pohybového aparátu. Nejde o lékařskou poradnu,  tak jak ji znáte z výše uvedených portálů, ale o přímou interakci s lékařem v reálném  čase.  Konzultace probíhá po předchozím objednání v předem domluvený čas. Před konzultací samotnou doporučujeme odeslat dostupnou elektronickou dokumentaci na adresu konzultace@suchajehla.cz.

.

Live Chat

Živé spojení s lékařem formou online zabezpečeného chatu. Tato forma konzultace v délce 30 minut nabízí dostatek prostoru probrat interaktivní formou základní a klíčová témata , která pacienty zajímají. Live chat probíhá po předchozí objednávce ve vybraný čas.

.

Videochat

Možnost Skype konzultace formou videohovoru. Délka konzultace je 20 minut. Konzultace probíhá rovněž po předchozím objednání. Doporučujeme  před konzultací zaslat dostupnou elektronickou dokumentaci k případu.

Telefonicky

Telefonická konzultace s lékařem v délce 20 minut. Konzultace probíhá v předem objednaný čas. Doporučujeme předem zaslat k prostudování dostupnou dokumentaci k případu v elektronické formě. Vlastní telefonní hovor vás nebude nic stát, platíte pouze cenu služby.

Facebooktwittergoogle_plusmail

Online konzultace jsou placenou službou zejména s ohledem  na  čas vlastní konzultace , ale i čas spojený s prostudováním dostupné elektronické dokumentace před konzultací. Pro objednání konzultace použijte formulář uvedený níže ( platba převodem ).

Následující platební formulář slouží k objednání konzultace s následnou  úhradou platebním převodem. Nezapoměňte zvolit požadovaný druh konzultace.

Konzultace online